NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

Tel: 504 254 938 E-mail: maciek@zamowbarmana.pl
Tel: 504 254 938
E-mail: maciek@zamowbarmana.pl

My Facebook Page

Open bar na przyjęcie firmowe, targi, akcję promocyjną…

W każdej firmie bardzo często zdarzają się wydarzenia, które wymagają obsługi cateringowej. Rozważając obsługę barmańską pamiętaj, że chętnie pomożemy Ci m.in. dobrać odpowiednią kartę drinków na dane przyjęcie. A jeśli nie rozważasz obsługi barmańskiej, to… rozważ 🙂 Gwarantujemy wyjątkową jakość obsługi oraz świetną zabawę.

Obsługujemy wszystkie imprezy firmowe – konferencje, akcje promocyjne, targi, bankiety, szkolenia, spotkania integracyjne… Posiadamy wszelkie niezbędne wyposażenie, a bar możemy rozstawić w zasadzie w każdym miejscu. Jeśli przyjęcie będzie odbywało się na zewnątrz pamiętaj, że dysponujemy mobilnym pawilonem namiotowym, pod którymi rozstawimy nasze stanowisko.

Przygotowanie:

Na tym etapie dostajesz od nas wstępną ofertę opartą o informacje takie jak: liczba gości, czas trwania oraz liczba obsługi. Oferta zawiera proponowaną kartę drinków oraz przewidywane koszty. Wspólnie staramy się ją dopasować i znaleźć najlepsze wyjście.

Oczywiście możemy zaproponować dla Ciebie coś wyjątkowego, po prostu zapytaj.

Karta drinków:

Otrzymasz przygotowaną propozycję, zawierającą w zależności od przyjęcia:short i long drinki, shoty oraz napoje typu soft. Zatem pełen wybór! Proponujemy tzw. klasyki, oparte na jednolitych i sprawdzonych przepisach oraz kompozycje własne.

Wybierasz własną kartę, a zakupy zostawiasz nam. Przygotowana karta drinkówzawsze zawiera zdjęcia oraz opisy. Ponadto będzie wyeksponowana w dużym formacie przy barze, tak aby wszyscy mogli się z nią zapoznać i dokonać wyboru.

Cena:

Postaramy się aby była dla Twojej firmy atrakcyjna. Cena najbardziej zależy od ilości obsługi i czasu pracy oraz wielkości karty drinków.

Wielu składników, jak np. syropy, bittersy, sosy, różne przyprawy, rurki, mieszadła, itp. w ogóle nie wliczamy w koszty całej obsługi. Mamy zawsze zapas własnego alkoholu, tak aby niczego nie zabrakło.

Oczywiście wystawiamy faktury vat.

Umowa:

Współpracę opieramy na prostej umowie, która reguluje podstawowe kwestie między usługodawcą a usługobiorcą.

Realizacja:

Na miejscu imprezy pojawiamy się o ustalonej porze – zgodnie z harmonogramem wydarzenia. Stawiamy, urządzamy i dekorujemy bar, przebieramy się w eleganckie firmowe stroje i… działamy.

Pracujemy profesjonalnie. Postaw na nas, a będziesz zadowolony!

PS O ile mamy wolny termin, to zorganizowanie mobilnego baru dla Twojej firmy zajmie nam zaledwie kilka dni. Zapytaj nas o termin!

Zamów bezpłatną ofertę już teraz!