NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

Tel: 504 254 938 E-mail: maciek@zamowbarmana.pl
Tel: 504 254 938
E-mail: maciek@zamowbarmana.pl

My Facebook Page

Barman na wesele

Barman na wesele – tak robimy weselny drink bar!

Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu! Zadbaj, aby Wasze wesele było zapamiętane także dzięki pysznym drinkom serwowanym przez barmanów z firmy  ZamowBarmana.pl! Pamiętaj – cenimy Wasz czas! Zorganizujemy całość kompleksowo. Wybierz najlepszy mobilny bar weselny w Łodzi!

Przygotujemy specjalną ofertę, która w pełni zaspokoi oczekiwania Wasze oraz gości. Kolorowe, owocowe i pachnące mixy z pewnością będą hitem tego przyjęcia! Zaskoczcie swoich gości!

Oczywiście w karcie drinków znajdą się także propozycje dla najmłodszych oraz osób, które nie piją alkoholu. Serwujemy dla nich: koktajle owocowe, lodowe, mleczne…

Przygotowanie:

Na tym etapie dostajecie od nas wstępną ofertę opartą o informacje takie jak: liczba gości, czas trwania oraz liczba obsługi. Oferta zawiera przewidywane koszty.

Wszystkie opcje dodatkowe otrzymacie w ofercie. Oczywiście możemy zaproponować dla Was coś wyjątkowego, po prostu zapytajcie. Pokazy barmańskie na terenie Łodzi? Jak najbardziej!

Karta drinków:

Otrzymacie 2 przygotowane propozycje (można je rozszerzyć!), zawierające short i long drinki, shoty oraz napoje typu soft. Zatem pełen wybór! Proponujemy tzw. klasyki, oparte na jednolitych i sprawdzonych przepisach, jak i kompozycje własne.

Wybieracie kartę drinków, a zakupy zostawiacie nam. Przygotowana karta drinkówzawsze zawiera zdjęcia oraz opisy. Ponadto będzie wyeksponowana w dużym formacie przy barze, tak aby wszyscy mogli się z nią zapoznać i dokonać wyboru.

Cena:

Staramy się aby była dostosowana do możliwości Waszego portfela. Mamy zawsze spory zapas zakupów, tak aby niczego nie zabrakło.

Zważywszy na inne koszty organizacji wesela (zespół, fotograf, ksiądz), z pewnością pozytywnie zaskoczymy!

Umowa:

Współpracę opieramy na prostej umowie, która reguluje podstawowe kwestie między usługodawcą a usługobiorcą.

Realizacja:

Na miejscu imprezy pojawiamy się przynajmniej 2 godziny wcześniej. Stawiamy, urządzamy i dekorujemy bar, przebieramy się w eleganckie firmowe stroje i… działamy.

Wszystko profesjonalnie, ale i z pełnym luzem. Postawcie na nas, a będziecie zadowoleni!
PS O ile mamy wolny termin, to zorganizowanie mobilnego baru na Waszym weselu zajmie nam zaledwie kilka dni. Zapytaj o termin! Barman na wesele Łódź?

Tylko ZamowBarmana.pl 🙂

Posiadamy również bary obite skórą, żeby było jeszcze ładniej 🙂 Zajrzyj do zakładki GALERIA.

 

Masz pytania? Napisz do nas!